Presedinte : Nitu Ionut Lucian
presedinte@frbowling.ro

Vicepresedinte : Verzar Lorant
vicepresedinte@frbowling.ro

Secretar General : Ploita Ionita
secretar@frbowling.ro

Comisia de Arbitri : Pavel Viorel
arbitri@frbowling.ro

Comisia Tehnica : Gheorghe Catalin
tehnic@frbowling.ro

Comisia de Disciplina : Dragomir Alexandru
disciplina@frbowling.ro

Comisia de Competitii
competitii@frbowling.ro

Membrii BF
Nicolescu Mircea
Bogdan Beata
Rakosi S.Zoltan

Comisia de Apel
Gandac Raluca
Ursu Maria
Karaman Ibolya
apel@frbowling.ro