SAMBATA 27.08.2022            
ORA 16.00 - sala IDM (sector A)            
Arbitru: VALENTIN PIROS            
 
PBM 2            
NRC NUME SI PRENUME JOC 1 JOC 2 JOC 3 JOC 4 JOC 5 JOC 6 BONUS TOTAL NRJ MEDIE FRAME-uri / joc incomplet REZULTAT IND.
1 MIHAI STEFANIA 179 177 195 196 217 155 96 1215 6,00 202,50 1
2 MIHAI ELENA 140 191 182 190 184 170 48 1105 6,00 184,17 1
3 VLAD OANA 141 158 177 191 158 148 48 1021 6,00 170,17 1
4 MARIN DELIA 164 174 174 181 200 166 96 1155 6,00 192,50 1
5 SUBA DRAGOSTIN 176 186 186 168 139 855 5,00 171,00
6 SUBA DANIELA 134 119 66 20 339 2,50 135,60 5
7 IONITA DARIA 71 158 176 179 56 640 3,50 182,86 5
8 DRAGOMIR ALEXANDRU 167 167 1,00 167,00
Total echipă 934 1005 1051 1084 1074 985 364 6497 36 180,47 4
 
iSPORTS            
NRC NUME SI PRENUME JOC 1 JOC 2 JOC 3 JOC 4 JOC 5 JOC 6 BONUS TOTAL NRJ MEDIE FRAME-uri / joc incomplet REZULTAT IND.
1 STANESCU RADU 155 179 150 176 660 4,00 165,00
2 STANCU EMIL 178 168 189 160 170 183 1048 6,00 174,67
3 CHITULEAN NICOLAE 201 169 159 143 187 160 1019 6,00 169,83
4 IONESCU LUIGI 188 135 189 138 229 237 1116 6,00 186,00
5 POPESCU MARIAN 200 215 166 185 156 185 1107 6,00 184,50 1
6 FRATILA GEORGE 162 180 181 175 170 172 1040 6,00 173,33 1
7 DEDU VALENTIN 139 149 288 2,00 144,00
8 0 0,00 0,00
Total echipă 1084 1046 1034 977 1051 1086 0 6278 36 174,39 2
DUMINICA 28.08.2022            
ORA 13.00 - sala IDM (sector A)            
GABOR CSABA            
 
GETO-DACII             
NRC NUME SI PRENUME JOC 1 JOC 2 JOC 3 JOC 4 JOC 5 JOC 6 BONUS TOTAL NRJ MEDIE FRAME-uri / joc incomplet REZULTAT IND.
1 TIBULEAC MIRELA 179 174 180 145 200 180 48 1106 6,00 184,33 1
2 VASILIU ROBERT 130 188 148 189 135 154 944 6,00 157,33
3 FLOREA BOGDAN 195 190 169 181 173 167 1075 6,00 179,17 1
4 MINCA MARIAN 185 157 159 18 519 3,20 162,19 2 1
5 OROS DAN 168 165 156 210 145 195 1039 6,00 173,17 1
6 TELEJMAN ALEXANDRU 184 174 182 211 184 199 1134 6,00 189,00 1
7 CHISNOIU ANDREEA 150 181 168 22 521 2,80 186,07 8
8 0 0,00 0,00
Total echipă 1041 1048 994 1104 1018 1063 70 6338 36 176,06 5
 
SANTA-GRACIA            
NRC NUME SI PRENUME JOC 1 JOC 2 JOC 3 JOC 4 JOC 5 JOC 6 BONUS TOTAL NRJ MEDIE FRAME-uri / joc incomplet REZULTAT IND.
1 BENKE ZOLTAN 141 167 216 184 176 171 1055 6,00 175,83
2 ERDEI ATTILA 131 158 180 159 170 159 957 6,00 159,50 1
3 BENKE ZOLTAN JR. 190 158 181 172 164 147 1012 6,00 168,67
4 NAGY-SIMON LASZLO 158 180 173 189 170 158 1028 6,00 171,33
5 SZOVERFI LEVENTE 227 155 132 160 149 192 1015 6,00 169,17
6 GAL LASZLO 176 194 135 142 160 160 967 6,00 161,17
7 0 0,00 0,00
8 0 0,00 0,00
Total echipă 1023 1012 1017 1006 989 987 0 6034 36 167,61 1
SAMBATA 10.09.2022            
ORA 13.00 - sala IDM (sector A)            
            
 
BRENNDORF            
NRC NUME SI PRENUME JOC 1 JOC 2 JOC 3 JOC 4 JOC 5 JOC 6 BONUS TOTAL NRJ MEDIE FRAME-uri / joc incomplet REZULTAT IND.
1 BALOS ADRIAN 106 124 115 99 115 130 96 785 6,00 130,83 0
2 LORINCZ LORAND 168 124 136 428 2,90 147,59 9 0
3 MAFTEI ADRIAN 163 180 163 148 179 188 1021 6,00 170,17 0
4 DRAGAN DRAGOS 153 205 162 170 171 188 1049 6,00 174,83 0
5 LORNICZ ALEXANDRU 171 180 174 163 204 168 1060 6,00 176,67 1
6 BALOS CRISTIAN 153 212 160 170 171 179 v 1045 6,00 174,17 0
7 BRATESCU FLAVIAN 9 98 141 152 400 3,10 129,03 1
8 0 0,00 0,00
Total echipă 914 1025 919 848 981 1005 96 5788 36 160,78 1
 
CSIKSZEREDA BC            
NRC NUME SI PRENUME JOC 1 JOC 2 JOC 3 JOC 4 JOC 5 JOC 6 BONUS TOTAL NRJ MEDIE FRAME-uri / joc incomplet REZULTAT IND.
1 TOMPEA GHEORGHE 175 189 158 159 167 143 991 6,00 165,17 1
2 TOMPEA PETRICA 186 133 169 134 190 185 997 6,00 166,17 1
3 SZABO DAVID 194 173 187 181 128 214 96 1173 6,00 195,50 1
4 MATYAS KALAMAN 177 211 186 223 176 204 1177 6,00 196,17 1
5 PUI DANIEL 172 178 174 140 150 145 959 6,00 159,83 0
6 DASCALU BOGDAN 188 179 182 207 190 184 1130 6,00 188,33 1
7 0 0,00 0,00
8 0 0,00 0,00
Total echipă 1092 1063 1056 1044 1001 1075 96 6427 36 178,53 5